Yıldız Tilbe’den Başıboş Sokak Köpeği Paylaşımı: Saldırıya Uğrayan Çocukları Paylaştı

Ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe başıboş sokak köpekleriyle ilgili söylemleriyle gündeme gelmeye devam ediyor. Yaptığı neredeyse her paylaşımla bu konuda olan hassasiyetini dile getiren Tilbe, bu sefer de sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu. Tilbe, yaptığı paylaşımla başıboş sokak köpekleri tarafından saldırıya uğramış çocukların fotoğraflarını paylaştı. 

İşte detaylar…

Ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe, geçtiğimiz aylarda başıboş sokak köpeklerinin saldırılarından sonra tepki gösteren isimler arasında yer almıştı.

Yıldız Tilbe sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla “İnsanı öldüren hayvan ve insan gruplarından, kişilerden ve kurumlardan nefret ediyorum.” ifadelerini kullanmıştı.

Tilbe sokak köpeklerini hedef alarak “Bölge halkı zehirli et versin hepsi gebersin” ifadelerini de kullanmıştı. ??

Bu paylaşımları üzerine Tilbe’ye ‘suç işlemeye tahrik’ suçundan bir soruşturma başlatılmıştı. Tilbe’nin soruşturmasında yasal unsurların oluşmadığı gerekçesiyle şarkıcı hakkında kovuşturmaya yer olmadığına karar verilmişti.

Tilbe’nin bu paylaşımları üzerine sosyal medyadan birçok tepki gelmişti. Aynı zamanda görüşlerinde Tilbe’yi destekleyenler de olmuş ve ülke gündeminde bir tartışma başlamıştı.

??

??

Yıldız Tilbe başıboş sokak köpekleriyle ilgili paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi. Tilbe, bu sefer sokak köpeklerinin saldırısına uğrayan çocukların fotoğraflarını paylaştı.

??

Yıldız Tilbe’nin bu paylaşımına ise birçok kullanıcıdan destek geldi.

Tilbe’nin bu paylaşımı birçok kişiye “İşte gerçek sanatçı” dedirtti.

“Sesi kadar yüreği de güzel…”

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir