Ünlü Şirketler, Bu 2 Altcoin’e Yatırım Yaptı: Fırladı!

Kripto para piyasası dalgalı bir seyir izlemeye devam ediyor. Bununla birlikte, yatırımcılar bu ortamda kar etmenin farklı yollarını buluyor. İlginç altcoin projeleri ünlü şirketlerin ilgisini çekiyor. Yatırım evi DWF Labs, dün 13,5 ETH’yi LADYS adlı bir meme coin’e dönüştürdü. Bu arada, Negentropy Capital, BNSS projesine yatırım yaptı.

DWF Labs, yoğun bir şekilde bu altcoin tokenini satın aldı

Dextools verilerine göre, Milady Maker serisi NFT’den esinlenen LADYS, kısa bir süre içinde keskin bir yükseliş gösterdi. LADYS, meme coin çılgınlığında meme sermayesi birikimini kolaylaştırmak için tokenleştirme modelini benimsiyor. Altcoin, şu anda 0,0(7)4295 dolarda işlem görüyor. Bu arada altcoin gün içinde %400’ün üzerinde bir artış gösterdi.

LADYS günlük fiyat grafiği / Kaynak: CoinMarketCap

Kriptokoin.com olarak üzere, Twitter CEO’su Elon Musk daha önce sosyal medyada Milady Maker serisi NFT görseli ve “Meme yok, seni seviyorum” başlığıyla bir tweet yayınlamıştı. Milady Maker serisi NFT tabanının fiyatı bu paylaşımdan sonra 20 dakika içinde hızla iki katına çıkarak bir noktada 7,1 ETH’ye ulaştı.

On-chain veri analisti Yu Ashes’e göre, yatırım evi DWF Labs dün 13,5 ETH’yi (yaklaşık 25.000 dolar) LADYS adlı bir meme coin’e dönüştürdü. Ancak, şu anda LADYS’deki mevcut pozisyon 20.000 dolar değerinde.

Bu arada, DWF Labs, bu yıl kripto alanında büyük bir oyuncu olarak hızlı ve gürültülü bir şekilde ortaya çıktı. Bu da sektördeki birçok kişiyi şaşırttı. CoinDesk ve The Block gibi basın bültenleri ve medya kuruluşları aracılığıyla, internet alternatif sağlayıcısı Tomi için 40 milyon dolar, yapay zeka ile ilgili token Fetch.AI için 40 milyon dolar ve yapay zeka odaklı kripto veri projesi CryptoGPT için 10 milyon dolar dahil olmak üzere projelere bir dizi yatırım yaptığını duyurdu.

Negentropy Capital, BNSS projesine yatırım yaptı

Negentropy Capital, BNSS’ye 300.000 dolar yatırım yaptığını duyurdu. Bu yatırımın BNSS’nin Bitcoin Layer-2 ağında alan adı çözümleme hizmetlerini geliştirmesini ve dağıtmasını destekleyeceğini açıkladı. BNNS, Bitcoin’in yeni nesil Ordinals protokolüne dayalı bir alan adı hizmet sağlayıcısı. Buna ek olarak, BNSS proje ekibi yakında unisat cüzdan özellikli .btc alan adını piyasaya sürecek. Bu, kullanıcıların cüzdan adreslerine eşlenen .btc alan adını kullanarak doğrudan işlem transfer etmelerine olanak tanıyacak.

Negentropy Capital Partners LLP bir yatırım yönetimi firması olarak faaliyet gösteriyor. Firma, kredi yatırım stratejilerinde uzmanlaşmanın yanı sıra portföy yönetimi ve danışmanlık hizmetleri de sağlıyor. Bu arada, Negentropy Capital Partners, Birleşik Krallık’taki müşterilere hizmet veriyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir